Vážení klienti, je nám líto, ale z technických důvodů nepřijímáme nové objednávky svozů. Své dotazy ohledně svezeného zboží a objednávek nebo s jinými dotazy směřujte na e-mail: podpora@hyperodvoz.cz

Nechte starosti se
skladováním, balením a expedicí zboží
na nás a věnujte se obchodu

Vaše zboží přijmeme a zavedeme do on-line skladové evidence, kde můžete sledovat, co se s vaším zbožím právě děje.

Náš sklad o velikosti 3 300m2 se nachází přímo u dálnice D1 – Nupaky a svým logistickým vybavením (12 ramp, automatizovaný pás, vysokozdvihy, on-line evidence přes čárové kódy, kamerový a bezpečnostní systém, pojištění rizik a profesionální tým od skladníků, přes řidiče až po vstřícný zákaznický servis) patří k nejmodernějším skladům na trhu.

Díky spolupráci s námi nemusíte řešit dlouhodobý pronájem skladu, platíte jen za služby a skladovou plochu, kterou aktuálně potřebujete.

Po přijetí objednávky od vašeho zákazníka vyskladníme zboží, odpovídajícím způsobem dle druhu produktů zabalíme a objednáme expedici podle požadavků zákazníka. To vše do druhého dne od přijetí objednávky spolu se zasláním on-line informace směrem na vás a vašeho zákazníka, že objednávka se již kompletuje.

Vaše zboží zabalíme a zabezpečíme lepící páskou s vaším brandem a potiskem. Náš zákaznický servis je připraven zodpovědět všechny vaše dotazy a dotazy vašich zákazníků. Zároveň můžeme vašim zákazníkům nabídnout osobní odběr zboží přímo na skladě, PO-PA od 7:00 - 14:30. V případě potřeby za vás vyřešíme i vratky a reklamace vašeho eshopu.

Spolupracujeme s většinou dopravců a díky naší velikosti jsme schopni nabídnout skvělou cenu jak v rámci ČR, tak Slovenska. Ve sjednaném termínu předáme zásilku vybranému přepravci. V případě potřeby vyřešíme samozřejmě i dobírku nebo platbu kartou. Navíc nabízíme i vlastní dopravu, takže pro spokojenost vašich zákazníků uděláme maximum.

Jak probíhá spolupráce

Nabídka Na základě Vašich informací připravíme individuální řešení, které bude odpovídat vašim potřebám a porovnáme ho s aktuálními náklady.
Konzultace vašich potřeb Společně s vámi projdeme vaše potřeby a aktuální situaci v rámci skladování a expedice.
Testování Společně zkontrolujeme přenos dat mezi vaším eshopem a skladovým systémem a ověříme všechny kroky v rámci objednávkového procesu a přenosu potřebných dat.
On-line skladový systém Zřídíme vám přistup a naučíme vás pracovat se systémem tak, abyste měli neustálý přehled o vašem zboží. Po přijetí objednávky vám systém vždy automaticky potvrdí dostupnost zboží skladem. Následně budete informování o každé změně stavu vyřizované objednávky.
Start spolupráce Od toho okamžiku se můžete plně věnovat rozvoji vašeho eshopu a podnikání. Veškerý pohyb zboží (jeho přijetí, zaskladnění, kompletace, balení, doklady, expedice, reklamace) je na naší straně.
Naskladnění zboží Přijmeme vaše zboží pod kamerovým systémem, zavedeme ho do skladové evidence (čárové kódy) a připravíme pro kompletaci a expedici. V rámci následné kompletace vašich objednávek můžeme dle vašeho přání přidat do zásilek potřebné doklady, faktury nebo vaše promo materiály apod.

Podpora prodeje vašeho zboží

Nad rámec skladových služeb a služeb fulfillmentu vám nabízíme podporu prodeje prostřednictvím naší mateřské společnosti, Hypermedia, a.s. a spřízněných webových portálů Hyperslevy.cz a Hyperinzerce.cz.

On-line marketing a kampaně


V rámci spolupráce ve skladování vám připravíme individuální nabídku na prodej a propagaci vašeho zboží na našich a spřízněných webových portálech. Návštěvnost 24 mil / měsíc. Profesionální zaměření vaší cílové skupiny dle druhu prodávaného zboží.

Např. hyperinzerce.cz, poradte.cz, prosvět.cz, womanonly.cz, odpovedi.cz, topzine.cz, prochlapy.cz, ifauna.cz, atlasceska.cz, firstclass.cz, bandzone.cz a desítky dalších.

Hyperslevy


Díky spolupráci v eshopové logistice vám v případě zájmu sestavíme také individuální kampaň na našem portálu hyperslevy.cz, který každý týden navštíví přes 100 tis potenciálních zákazníků. Umožníme vám tak propagaci vašich novinek, sezonního zboží případně výprodeje starších kolekcí.

Profesionální mailing a newsletter


Díky naší databázi přes 1 mil. emailových adres, s kterými pravidelně pracujeme, vám umožníme oslovit desetitisíce až statisíce vybraných zákazníků dle vašeho zadání a individuálních parametrů. Zároveň vám můžeme sestavit pravidelný newsletter, který bude odesílán na všechny vaše a vybrané potenciální zákazníky.

Zajímá vás více?

logistika@hyperodvoz.cz

Z důvodů plánovaných inovací byl projekt dočasně pozastaven