Vážení klienti, je nám líto, ale z technických důvodů nepřijímáme nové objednávky svozů. Své dotazy ohledně svezeného zboží a objednávek nebo s jinými dotazy směřujte na e-mail: [email protected]

Jak to funguje

Ušetřete si starosti a jednoduše vydělejte!

Objednejte si HyperOdvoz

Prostřednictvím on-line formuláře nebo na tel. 296 210 012 (Po-Pá 8:30-17:00) nám dejte vědět, jaké zboží byste chtěli prodat a kdy si pro něj máme přijet. Podívejte se, co se prodává nejlépe.

Nedělejte si starosti s dopravou

Při vyzvednutí v Praze nebo Středočeském kraji nemusíte nic připravovat, naši řidiči vše pečlivě a bezpečně zabalí. V ostatních oblastech zboží jednoduše zabalte do krabic a my pro ně pošleme kurýra.

Zboží připravíme k prodeji

Po odvozu do skladu budou vaše věci otestovány, nafoceny a popsány. Každé zboží individuálně posoudíme kvůli správnému nastavení ceny. O jednotlivých krocích procesu vás budeme informovat.

Prodáme za nejvyšší cenu

Vaše věci prodáme za pomoci jednoho z největších inzertních portálů v ČR, HyperInzerce.cz, případně dalších prodejních kanálů (např. Aukro, Bazoš, Sbazar, Facebook). Nejprve nastavíme vyšší cenu, v případě potřeby snižujeme.

Pošleme vám peníze

Doručíme zboží kupujícímu a po uplynutí 21denní lhůty pro možnou reklamaci si odečteme naši provizi dle ceníku a zbytek peněz vám pošleme na účet.

Podívejte se, jak HyperOdvoz funguje

náš e-shop

Navštivte náš e-shop

HyperOdvoz pro

podnikatele

HyperOdvoz pro podnikatele

manažery

HyperOdvoz pro manažery

maminky

HyperOdvoz pro maminky

Ceník
a kalkulace

Proč využít
HyperOdvoz

Spojení s portálem
HyperInzerce.cz