Jak to funguje

Ušetřete si starosti a jednoduše vydělejte!

Objednejte si HyperOdvoz

Prostřednictvím on-line formuláře nebo na tel. 296 303 403 (Po-Pá 8:00-18:00) nám dejte vědět, jaké zboží byste chtěli prodat a kdy si pro něj máme přijet. Podívejte se, co se prodává nejlépe.

Nedělejte si starosti s dopravou

Při vyzvednutí v Praze nebo Středočeském kraji nemusíte nic připravovat, naši řidiči vše pečlivě a bezpečně zabalí. V ostatních oblastech zboží jednoduše zabalte do krabic a my pro ně pošleme kurýra.

Zboží připravíme k prodeji

Po odvozu do skladu budou vaše věci otestovány, nafoceny a popsány. Každé zboží individuálně posoudíme kvůli správnému nastavení ceny. O jednotlivých krocích procesu vás budeme informovat.

Prodáme za nejvyšší cenu

Vaše věci prodáme za pomoci jednoho z největších inzertních portálů v ČR, HyperInzerce.cz, případně dalších prodejních kanálů (např. Aukro, Bazoš, Sbazar, Facebook). Nejprve nastavíme vyšší cenu, v případě potřeby snižujeme.

Pošleme vám peníze

Doručíme zboží kupujícímu a po uplynutí 21denní lhůty pro možnou reklamaci si odečteme naši provizi dle ceníku a zbytek peněz vám pošleme na účet.

Podívejte se, jak HyperOdvoz funguje

HyperOdvoz pro

podnikatele

HyperOdvoz pro podnikatele

manažery

HyperOdvoz pro manažery

maminky

HyperOdvoz pro maminky

Ceník
a kalkulace

Proč využít
HyperOdvoz

Spojení s portálem
HyperInzerce.cz

HyperOdvoz starého nábytkuHyperOdvoz starého nábytku

Váš starý nábytek nejen odvezeme, ale navíc ho zkusíme ještě prodat a tím snížit vaše náklady za odvoz a likvidaci.

Po dobu 30-ti dní vystavíme váš nábytek na portálech Hyperinzerce.cz, aukro, sbazar.cz, bazos.cz a facebooku. Pokud se nábytek prodá, vrátíme vám polovinu prodejní ceny zpět, v opačném případě nábytek darujeme na charitu, případně zlikvidujeme.

Cena za odvoz od 490 Kč. Pro finální kalkulaci kontaktujte naši zákaznickou službu, která vám obratem spočítá cenu dle počtu a rozměrů vašeho nábytku.